Összesen majdnem három olyan évem volt, amikor minimum három óránként valaki csak engem akart. De úgy istenigazából. “Belőle nőttem én, mint fatörzsből gyönge ága…” – bár Radnóti ezeket a sorokat valami egészen más érzéstől fűtve írta, nekem mégis nagyon sokszor, szinte naponta eszembe jutott akkor, amikor annak idején ránéztem a pufók kis gyerekarcokra, a… Tovább »
Szerintem a szoptatás természetes dolog. Az élménye pedig csak a miénk.
Összesen majdnem három olyan évem volt, amikor minimum három óránként valaki csak engem akart. De úgy istenigazából. “Belőle nőttem én, mint fatörzsből gyönge ága…” – bár Radnóti ezeket a sorokat valami egészen más érzéstől fűtve írta, nekem mégis nagyon sokszor, szinte naponta eszembe jutott akkor, amikor annak idején ránéztem a pufók kis gyerekarcokra, a… Tovább »