Mondom én, hogy ÉN mondom....

Szerintem a szoptatás természetes dolog. Az élménye pedig csak a miénk.

Összesen majdnem három olyan évem volt, amikor minimum három óránként valaki csak engem akart. De úgy istenigazából.   “Belőle nőttem én, mint fatörzsből gyönge ága…” – bár Radnóti ezeket a sorokat valami egészen más érzéstől fűtve írta, nekem mégis nagyon sokszor, szinte naponta eszembe jutott akkor, amikor annak idején ránéztem a pufók kis gyerekarcokra, a… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!