Mondom én, hogy ÉN mondom....

Esti összegzés….

Vannak emberek, akik mindig a metrókocsi két ajtaja között állnak meg. És vannak helyzetek, aminek a feszültségét már nem lehet feloldani pusztán egy mosollyal.  Azt hiszem ezek a mai nap tapasztalatai számomra.  Az első megállapítást akkor tettem, amikor a tömeg miatt a peronon rekedtem, és kénytelen voltam megvárni a következő metrót. Igen, valahogy mindig úgy… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!